Dąbrówno

Blaty kamienne, nagrobki lub pomniki w Dąbrównie

Wyjątkowe położenie Dąbrówna sprawia, że jest ono wprost idealnym miejscem do wypoczynku i realizacji planów turystycznych związanych z przebywaniem na łonie natury. Na okolicznych terenach rozlokowały się liczne hoteliki i pełne uroku gospodarstwa agroturystyczne, które w swych gościnnych progach przyjmują turystów spragnionych kontaktu z dziką przyrodą.

Dąbrówno leży nad jeziorami, których w najbliższej okolicy jest aż 12! Świadomość ogromnego turystycznego potencjału sprawia, że gmina Dąbrówno inwestuje w miejsca rekreacji. Jest to kołem napędowym rozwoju elementów infrastruktury, takich jak place zabaw, zewnętrzne siłownie czy pomosty. Zapaleni cykliści mogą się cieszyć aż czterema oznakowanymi szlakami rowerowymi o łącznej długości niemal 80 km.

Miłość do przyrody bardzo często znajduje odzwierciedlenie w poszukiwaniu wyrobów z naturalnych surowców. Zakład Kamieniarski Orzechowski pragnie przedstawić mieszkańcom Dąbrówna swoje renomowane produkty z naturalnego kamienia.

blaty dąbrowno

Kamienne blaty projektowane z myślą o mieszkańcach Dąbrówna i okolic

Jeśli szukacie blatu łazienkowego lub kuchennego kamiennego w Dąbrównie, oferujemy towary własnej produkcji odznaczające się najwyższą jakością. Nasze schody, lady, meble i blaty kamienne proponowane m.in. mieszkańcom Dąbrówna są owocem współpracy z dostawcami surowca m.in. ze Szwecji, Brazylii, Hiszpanii czy Afryki.

Szczególnie w miejscach narażonych na codzienny kontakt z wodą kamień jest rozwiązaniem trwałym, a zarazem wyjątkowo efektownym. Dlatego blaty łazienkowe i kamienne cieszą się nieustającą popularnością wśród nabywców, bez względu na to, czy urządzany jest pokój kąpielowy, czy mniejsza łazienka. Piękno naturalnego surowca sprawia, że każde pomieszczenie nabiera szlachetności i zyskuje prestiżowy charakter.

Nagrobki i pomniki z Zakładu Orzechowski w Dąbrównie

grobowce dąbrowno

Ważnym obszarem działalności naszej firmy jest wykonywanie granitowych nagrobków i pomników w Dąbrównie i jego okolicach.

W tym trudnym momencie służymy Wam profesjonalnym doradztwem. Składając zamówienie zyskujecie pewność, że dołożymy wszelkich starań, by sposób wykończenia wyrobu kamieniarskiego był zgodny z indywidualnym projektem. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii realizacji, w której można się zapoznać z przykładowymi wzorami oferowanych przez nas rozwiązań. W asortymencie posiadamy również bogaty wybór akcesoriów nagrobkowych. Spełnimy każde życzenie klienta w zakresie liter nagrobkowych, ponieważ stosujemy najnowocześniejsze technologie liternictwa, włącznie z pokrywaniem liter 24-karatowym złotem.

Zamawiając nagrobki i pomniki do Dąbrówna w Zakładzie Orzechowski, możecie być pewni najwyższego poziomu usług oraz w pełni kompleksowej realizacji.