Działdowo

Kamienne blaty kuchenne, pomniki i nagrobki w Działdowie

Mamy przyjemność zaprezentować naszą ofertę blatów kamiennych oraz nagrobków i pomników mieszkańcom Działdowa i jego okolic.

To piękne miasto stanowi centrum gospodarcze powiatu. Położenie na granicy dwóch województw oraz zlokalizowanie tu ważnych urzędów i instytucji sprzyja otwartości Działdowa na inwestycje. Na terenie powiatu prowadzi działalność znaczna liczba przedsiębiorstw, również z kapitałem zagranicznym. Gospodarczą ekspansję ułatwiają im przebiegające tędy drogi wojewódzkie, a także znajdujący się tu ważny węzeł kolejowy.

Działdowo to zarazem miejscowość o wielowiekowej historii. Do dziś podziwiać w nim możemy gotycki zamek oraz oryginalny, średniowieczny układ starego miasta. Warto udać się na spacer wśród urokliwych kamieniczek i mieć na uwadze, że codziennie przed godziną 12:00 z ratuszowej wieży rozbrzmiewa oficjalny hejnał.

kamienne blaty działdowo

Kamienne blaty Orzechowski dla mieszkańców Działdowa i okolic

Zakład Kamieniarski Orzechowski pragnie zaoferować osobom z Działdowa i jego okolic wyroby granitowe, w których produkcji się specjalizujemy. Współpracujemy z dostawcami surowca z Polski oraz zagranicy, żeby móc zaproponować klientom jak najszerszy wybór blatów i innych kamiennych wyrobów. W ofercie firmy Orzechowski znajdziecie między innymi posadzki, parapety, okładziny ścian oraz stoły z granitu. Naszym marzeniem jest, aby każdy blat zarówno łazienkowy, jak i kuchenny kamienny stanowił dla nabywców z Działdowa zachwycającą ozdobę ich domów. Produkty Zakładu Kamieniarskiego Orzechowski będą doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które szukają trwalszej alternatywy dla odpowiedników z drewna. Kamienne blaty naszej produkcji wyróżniają się przepięknym wzornictwem, a staranne ich wykonanie gwarantuje, że będą spełniać swoją funkcję przez długie lata.

W wytwarzaniu nagrobków i pomników dążymy do perfekcji

pomniki działdowo

Kamieniarstwo od dziesięcioleci nierozerwalnie związane jest z wytwarzaniem nagrobków i pomników. Samo Działdowo może się poszczycić cennym zabytkiem, jakim jest cmentarz wojenny, którego początki sięgają aż 1914 r.

Wyroby z granitu Zakładu Orzechowski wykonywane są z kamienia najwyższej jakości przy użyciu najnowocześniejszych technik produkcji. Setki udanych realizacji, których dokonaliśmy na przestrzeni lat istnienia firmy, stanowią rekomendację dla umiejętności naszej profesjonalnej kadry. Zdjęcia części z nich znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Bezustannie dążymy do perfekcji w sztuce kamieniarskiej, by spełnić wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.