Kisielice

Blaty kamienne, nagrobki i pomniki w Kisielicach

Początki działalności Zakładu Kamieniarskiego Orzechowski sięgają 1974 r. Od tego czasu bezustannie podnosimy kwalifikacje naszej kadry i wciąż rozszerzamy bazę technologiczną oraz surowcową. Zdobywane przez dziesięciolecia doświadczenie zawodowe pozwala nam wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom zleceniodawców. Z dumą prezentujemy ofertę naszych wyrobów z kamienia mieszkańcom wspaniałego miasta, jakim są Kisielice.

Miejscowość szeroko słynie z tego, że jako pierwsza w Polsce osiągnęła samowystarczalność energetyczną pochodzącą z odnawialnych źródeł energii. Nie tylko funkcjonuje tu biogazownia, ale mieści się także elektrownia wiatrowa, która jest wyposażona aż w 52 turbiny. Kisielice doskonale potrafiły wykorzystać położenie w korzystnej strefie tzw. mapy wietrzności oraz fakt bycia zagłębiem biomasy. Obecnie dla reszty kraju są wzorem konsekwencji w dążeniu do skutecznej przemiany energetycznej dokonanej wspólnym wysiłkiem obywateli Kisielic oraz władz samorządowych.

Najwyższej jakości blaty kamienne w Kisielicach

Zakład Kamieniarski Orzechowski podziela z mieszkańcami Kisielic zachwyt nad potęgą natury. Dlatego naturalny surowiec do naszych wyrobów sprowadzamy z przeróżnych krajów świata - z Hiszpanii, Ukrainy, Szwecji, a nawet z tak odległych, jak Indie oraz Brazylia. Decydujemy się na zakup bloków granitowych wyłącznie najwyższej jakości. Dzięki temu możemy zaoferować kamienne blaty łazienkowe oraz kuchenne, które wyróżniają się niezwykłym pięknem, a zarazem trwałością. Zespół specjalistów firmy Orzechowski posługuje się najnowocześniejszymi technikami obróbki surowca. Za ich pomocą wszelkie marzenia o blacie kuchennym i łazienkowym kamiennym dla mieszkańców Kisielic przekujemy w rzeczywistość. Nawet najbardziej wyszukane projekty klientów traktujemy jako zawodowe wyzwanie i stawiamy sobie za cel zrealizowanie ich zgodnie z Waszą koncepcją. Bez cienia wątpliwości eleganckie blaty kamienne i inne wyroby naszej produkcji będą idealnie współgrać z krajobrazem Kisielic słynących z piękna przyrody.

Nagrobki i pomniki w Kisielicach od sprawdzonego producenta

Naszą ofertą pragniemy również zainteresować tych z Was, którzy poszukują nagrobków i pomników w Kisielicach.

Od wielu lat jesteśmy sprawdzonym producentem nagrobków z granitu. Jest on materiałem bardzo cenionym z powodu właściwości, którym zawdzięcza swoją szczególną wytrzymałość. Twardość tego kamienia powoduje, że jest odporny na czynniki atmosferyczne, takie jak zmiany temperatur oraz wilgoć. Nasze wyroby powstają z budulca wyłącznie najwyższego gatunku. Celem Zakładu Orzechowski jest spełnianie najwyższych standardów obsługi. W ramach konsultacji z uwagą wysłuchamy Waszych sugestii i w razie potrzeby będziemy służyć radą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie bliższego zapoznania się z informacjami na temat świadczonych przez nas kompleksowych usług.