Olsztynek

Kamienne blaty, nagrobki i pomniki w Olsztynku

Olsztynek jest celem wielu przebywających w okolicach turystów, którzy przyjeżdżają podziwiać tutejszy Park Etnograficzny. Zaliczany jest on do najbardziej interesujących ośrodków kulturalnych województwa warmińsko-mazurskiego, a jego powierzchnia liczy ponad 90 hektarów! W popularnym skansenie znajdują się bezcenne zabudowania reprezentujące dawną pruską architekturę wiejską. Muzeum zawdzięcza bogactwo obiektów m.in. temu, iż sięga swymi początkami pierwszego dziesięciolecia ubiegłego wieku.

Do czasów współczesnych przetrwały w Olsztynku także fragmenty średniowiecznych murów, które datowane są na XV w.

Jako profesjonaliści od lat zajmujący się produkcją wyrobów z kamienia potrafimy docenić ich piękno, przez które przemawiają wieki. Zakład Kamieniarski Orzechowski również może się poszczycić długą historią istnienia. Od 1974 roku konsekwentnie się rozwijaliśmy, by zaliczać się obecnie do ścisłych liderów w branży kamieniarskiej. Dzięki temu możemy oferować m.in. klientom z Olsztynka produkty z kamienia wykonywane na najwyższym poziomie.

pomniki olsztynek

Profesjonalne wykonawstwo nagrobków i pomników w Olsztynku

Zgodnie z tradycją naszego fachu jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest kompleksowa obsługa związana z wykonywaniem nagrobków i pomników. Olsztynek jest miastem szczycącym się zabytkową zabudową pośród piękna przyrody. Dlatego jego mieszkańcom, którzy chcą godnie upamiętnić miejsca pochówku swoich bliskich, oferujemy wyroby z najszlachetniejszych materiałów. Odznacza je wysoka estetyka oraz wytrzymałość trwająca przez dziesięciolecia. W oparciu o gromadzoną przez lata wiedzę wykonaliśmy już setki udanych realizacji. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, która być może stanie się dla Was inspiracją.

Granit jest idealnym budulcem zarówno jeśli chodzi o nagrobki, jak i pomniki. Odporność na mróz, wysokie temperatury, a także uszkodzenia mechaniczne sprawia, że produkty wykonane z tego wyjątkowej urody materiału są zakupem na długie lata.

Jako sprawdzony producent, działający także w Olsztynku, uwielbiamy podejmować zawodowe wyzwania. Jesteśmy otwarci na autorskie projekty zleceniodawców, a w razie potrzeby służymy fachowym doradztwem. W naszej ofercie znajdziecie również wiele akcesoriów nagrobkowych. Ozdobienie pomnika lub nagrobka gustownym wazonem, lampą czy płaskorzeźbą nie będzie stanowić najmniejszego problemu.

Blaty kamienne sercem domów Olsztynka

blaty olsztynek

Kamieniarstwo jest naszą pasją, dlatego asortyment Zakładu Orzechowski obejmuje szeroki wybór produktów z kamienia. Jeśli szukacie np. stołów, parapetów okiennych, okładzin ściennych, posadzek czy kostki z granitu, u nas dokonacie zakupu od wysoko wyspecjalizowanego producenta branży kamieniarskiej.

Szczególnie popularny w naszej ofercie jest blat kuchenny i łazienkowy kamienny. Proponujemy mieszkańcom Olsztynka i jego okolic kamienne blaty, które staną się sercem kuchni oraz luksusową ozdobą łazienki. Każdy egzemplarz wykonywanych przez naszą firmę blatów kamiennych jest jedyny w swoim rodzaju, gdyż o jego niepowtarzalności decyduje nieregularność wzoru naturalnego surowca.

Dzięki najwyższej jakości wyrobom Zakładu Orzechowski pomieszczenia nabiorą ekskluzywnego charakteru, a jednocześnie zostaną wyposażone w elementy bardzo wytrzymałe oraz całkowicie odporne na wilgoć.

Mamy świadomość, że zakup produktów premium, takich jak blaty kamienne, wymaga zastanowienia, aby dokonać najlepszego wyboru. Dlatego serdeczne zachęcamy do kontaktu zarówno mieszkańców Olsztynka, jak i okolicznych miejscowości. Nasi specjaliści przybliżą szczegóły oferty oraz omówią możliwości realizacji Waszych indywidualnych koncepcji.