Susz

Wysokiej jakości blaty kuchenne, nagrobki i pomniki w Suszu

Wielowiekowy Susz jest siedzibą gminy, która obfituje w atrakcyjne zabytkowe miejsca. Wśród nich wymienić można dwór w Babiętach Wielkich oraz Nipkowie czy pałac w Bałoszycach. Na szczególną uwagę zasługuje pałac w Kamieńcu, który ze względu na wybitną architekturę zwany był niegdyś Wersalem Królestwa Pruskiego.

Susz zachwyci z pewnością nie tylko miłośników historii, ale także wielbicieli walorów krajobrazowych. Znajdą tu oni rozległe, gęste lasy oraz bogate w ryby jeziora. Rozkwitowi fauny i flory sprzyjają rozciągające się na tych terenach obszary chronione: dwa rezerwaty przyrody jezior Gaudy i Czerwica, a także Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego. Dzięki temu teren gminy Susz objęty jest Europejską Siecią Ekologiczną NATURA 2000.

Wyroby z naturalnego kamienia Zakładu Kamieniarskiego Orzechowski będą doskonale wpisywać się w unikatowe krajobrazy Susza. Pragniemy zainteresować Was naszą szeroką ofertą towarów, które produkujemy z wysokiej jakości granitu.

kamienne blaty susz

Ekskluzywne blaty kamienne dla mieszkańców Susza i okolic

Jeśli poszukujecie blatów kamiennych do swojego domu w Suszu lub jego okolicach, u nas zamówicie produkty w najlepszym gatunku, wykonane przez specjalistów będących mistrzami w swoim fachu.

Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest trwałość, zarówno blat kuchenny, jak i łazienkowy kamienny cieszą się opinią niemal niezniszczalnych.

Kuchnia jest sercem domu. Spędzamy w niej wiele czasu, gawędząc z rodziną i przyjaciółmi w trakcie przygotowywania smakowitych posiłków. Niejednokrotnie przekonaliście się zapewne, jak trudne w utrzymaniu są blaty ciągów roboczych, stale narażone na poplamienie i uszkodzenia. Nabywając nasze blaty kuchenne kamienne zyskujecie pewność, że będą bardzo wytrzymałe i wprowadzą wyjątkową elegancję do aranżacji Waszych wnętrz.

Susz jest miejscowością, w której mieszkają i do której przybywają osoby doceniające w swoim życiu piękno. Sprzyja temu zachwycające bogactwo okalającej Susz przyrody, a także drogocenne zabytki architektury. Celem Zakładu Kamieniarskiego Orzechowski jest, by nasze kamienne blaty podkreśliły urodę domów mieszkańców Susza i zarazem służyły im przez długie lata.

Nagrobki i pomniki do zamówienia na obszarze gminy Susz

grobowce susz

Nasza firma specjalizuje się także w kompleksowej obsłudze związanej z zamówieniami nagrobków i pomników na całym terenie gminy Susz.

Oferujemy szeroką gamę wyrobów z granitu - od płyt surowych i polerowanych po duże rodzinne grobowce. Wykonujemy nagrobki pojedyncze i podwójne, a także realizujemy personalizowane projekty pomników według koncepcji klientów. Sami możecie określić wielkość, kształt oraz sposób wykończenia surowca kamieniarskiego. Zaprezentujemy najlepsze rozwiązania w zakresie doboru motywów, liter, a także akcesoriów.

Wybierając Zakład Kamieniarski Orzechowski zaufacie firmie z wieloletnimi tradycjami, która gwarantuje najwyższy poziom usług.